Rezervace

Pobytové balíčky

VYBERTE SI BALÍČEK NAŠEHO VYBAVENÍ PŘÍMO VÁM NA MÍRU.

UBYTOVÁNÍ PRO
RODINY S DĚTMI

Rezervujte si u nás pobyt s Vašimi ratolestmi a využijte výhody ubytování, které nabízíme. Rádi Vám zajistíme snídaňový servis a poskytneme zázemí pro společné aktivity, jako jsou ping pong, badminton, mini fotbal, líný tenis, slackline, trampolína či pro nejmenší dětská herna s odpočinkovou zónou, dětské hřiště či houpačky a na výlet Vám zapůjčíme batoh na dítě.

Ubytování pro rodiny s dětmi

DOVOLENÁ
NA KOLECH

Vyberte si z našich apartmánů ten, který Vám a Vašim přátelům poskytne ten nejlepší servis. Z naší nabídky vybavení můžete využít například pračku, sušičku či žehličku, ale také protáhnout nohy u některého zahradního sportu či zrelaxovat své unavené svaly v koupacím sudu. Ráno Vám přichystáme vydatnou snídani.

Dovolená na kolech

ROMANTICKÝ POBYT
PRO DVA

Chystáte se navštívit krásy Českého Švýcarska se svou drahou polovičkou? Vyberte si z nabídky našich apartmánů ten nejromantičtější a užívejte si příjemného prostředí připraveného pro Vás na míru. Vyzkoušejte naši skvěle vybavenou venkovní kuchyni či zakončete den lázní v našem novém koupacím sudu. Výlety po okolí Vás pak čekají příjemnou energií.

Romantický pobyt pro dva
Nenašli jste pobytový balíček podle Vašich představ? Rádi ho pro Vás vymyslíme.
Active Point

Vyhledáváte sportovní a adrenalinové aktivity v okolí?
Rádi Vám doporučíme nabídku společnosti Active Point.